Objektet pa titull dhe oborret në përdorim – KORÇË

DREJTORIA ASHK KORÇË

Dt. 01.02.2021

SHPALLJE

Drejtoria vendore e ASHK KORÇË bën afishimin publik për qytetarët, për të cilët kanë nisur procedurat e kalimit në pronësi të objekteve pa titull dhe oborreve në përdorim. Bazuar në ligjin Nr. 20, datë 05.03.2020 “Për përfundimin e proçeseve kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërise”. ASHK është institucioni i ngarkuar nga ligji për realizimin e procesit të kalimit në pronësi të objekteve pa titull pronësie, të ndërtuara deri në datën 10.08.1991.
Publikimi i planvendosjes së objekteve që po trajtohen nga ASHK bëhet për një periudhë 30 ditore . Bashkëlidhur po ju vendosim në dispozicion planvendosjet e objekteve dhe të truallit funsional të tyre dhe listen emërore.
  1. FAIK FIQIRI BEZATI, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  2. AGIM AVDYL RISKA, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  3. VENETIK NURI ADEMI, ZK 8561, KORCE, KORCE
  4. SYRJA SHABAN BACI, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  5. SABRIJE ALIL PILINCI, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  6. NIKO STREFI CAUSHI, ZK 2081, KAPSHTICE, KORCE
  7. DEHAR ARIF DURO, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  8. GURALI MUHAREM QORLLARI, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  9. RAMADAN HALIM COCKA, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  10. ERLI AVDI DUSHKU, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  11. FATBARDH AGIM RISKA, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  12. JETNOR RAZIM KREKA, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  13. ALFRED SHYQYR XHONE, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  14. ASTRIT NAZAR MOLLA, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  15. ANDREA IDAET MOLLA, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  16. ASTRIT NAZAR MOLLA, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  17. SPARTAK XHEVDET KUTROLLI, ZK 2081, KAPSHTICE, KORCE
  18. PETRIKA GASPER KACO, ZK 8563, KORCE, KORCE
  19. EDMONDA ANDREA XEGA, ZK 3716, MALIQ, KORCE
  20. GANI QANI COCKA, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  21. ARJAN IDAET MOLLA, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  22. AREFI HYMET COCKA, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  23. MEVLUT RAMADAN COCKA, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  24. KOSTA JORGAQ ANDONI, ZK 2081, KAPSHTICE, KORCE
  25. BARDHYL DEMIR GEGA, ZK 8564, KORCE, KORCE
  26. EGLA ANESTI LLESHAJ, ZK 3819, VOSKOPOJE, KORCE
  27. ARTUR MJALLAQ QEAMIXHI, ZK 3819, VOSKOPOJE, KORCE
  28. NEKI AVZI ZACELI, ZK 3025, PONCARE, KORCE
  29. MELSI BUJAR RISKA, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  30. ERVIS FERIDON XHONE, ZK 3010, PODGORIE, KORCE
  31. K.O.A.SH KISHA SHENKOLL, ZK 3819, VOSKOPOJE, KORCE

Faleminderit!

DREJTOR

BESA SPAHO