Objektet pa titull dhe oborret në përdorim – KORÇË

DREJTORIA ASHK KORÇË

Dt. 09.02.2021

SHPALLJE

Drejtoria vendore e ASHK KORÇË bën afishimin publik për qytetarët, për të cilët kanë nisur procedurat e kalimit në pronësi të objekteve pa titull dhe oborreve në përdorim. Bazuar në ligjin Nr. 20, datë 05.03.2020 “Për përfundimin e proçeseve kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërise”. ASHK është institucioni i ngarkuar nga ligji për realizimin e procesit të kalimit në pronësi të objekteve pa titull pronësie, të ndërtuara deri në datën 10.08.1991.
Publikimi i planvendosjes së objekteve që po trajtohen nga ASHK bëhet për një periudhë 30 ditore . Bashkëlidhur po ju vendosim në dispozicion planvendosjet e objekteve dhe të truallit funsional të tyre dhe listen emërore.
  1. FLORIAN FARI CECO, DHURATA BELUL CECO, ZK 3010, PODGORIE, VRESHTAS
  2. AUREL ZAIM BABASULI, VERONIKA TEFIK BABASULI, ZK 3822, VRANISHT, PROGER
    SOKOL MUHAREM PANARITI, MIMOZA RAMADAN PANARITI, ZK 1310, BULGAREC, QENDER BULGAREC
  3. SKENDER XHAVAIR BREGU, RUZHDIE NEF AIL BREGU , ZK 1187, BILISHT, BILISHT
  4. SPIRO JORGJI BARDHI, MONIKA STAVRI BARDHI , ZK 3375, SHIPSKE, VOSKOPOJE
  5. AGRON NUREDIN BERLAT, ALIQI SOTIR BERLAT , ZK 8563, “L.16, RRUGA VIKTOR EFTEMIU, KORCE
  6. ARBEN HYLBER PERONA, JONIDA XHUMA PERONA , ZK 3544, SUL, MIRAS
  7. DHIMITRAQ LONI QIRICI, ZHANETA KOLi QIRICI , ZK 8564, RRUGA BAJRAM CURRI, KORCE
  8. THANAS GURI RENXA, MIMOZA MUST AF A RENXA , ZK 3790, VITHKUQ, VITHKUQ
  9. ERSILDA XHAFER PELLUMBI , ZK 2573, MALIQ, MALIQ
  10. BUJAR HAKI ZERIA, LINDITA AVDYL ZERIA , ZK 2697, MIRAS, MIRAS
  11. AVNI SKENDER COCKA, SABIRE SHABAN COCKA , ZK 3010, PODGORIE, VRESHTAS
  12. PANAJOT VASFI PIPERI, MIMOZA SHYQERI PIPERI , ZK 3818, VOSKOP, VOSKOP
  13. GEZIM AVNI BUSHI, KLODIANA NIKO BUSHI , ZK 2081, KAPSHTICE, QENDER BILISHT
  14. BASHKIM TEKI MUCOLLARI, VIOLETA FARIK MUCOLLARI , ZK 2445, LIBONIK, LIBONIK
  15. DEFRIM SHAQIR ADRI, SAIME FUAT ADRI , ZK 3010, PODGORIE, VRESHTAS
  16. HALIT SEIT MEDI, BAJAME ETEM MEDI , ZK 2063, KAMENICE, MOLLAJ
  17. KUJTIM HASAN ISA, LINDITA RUSHIT ISA , ZK 1594, ERSEKE, ERSEKE
  18. VASILLAQ TODI PROJKO, ALEKSANDRA VANGJEL PROJKO , ZK 2275, KRESHPANJ, POJAN
  19. EDMOND BAKI AGOLLI , ZK 1310, BULGAREC, QENDER BULGAREC
  20. ERNEST MUHAREM FORTUZI, FEHMIJE NEHIM FORTUZI , ZK 1310, BULGAREC, QENDER BULGAREC
  21. FREDI SOTIR LUADHI, NATASHA REFAIL LUADHI , ZK 1403, CIFLIG, QENDER BULGAREC
  22. NIKO NUCI MELE, VIKTORI PETRAQ MELE , ZK 1403, CIFLIG, QENDER BULGAREC
  23. SULEMAN MEHMET ARIFLLARI, DRITA QEMAL ARIFLLARI , ZK 1310, BULGAREC, QENDER BULGAREC
  24. PETRIT HYSEN FEJZO, VERA MYTEREM FEJZO , ZK 1594, ERSEKE, ERSEKE
  25. NAZMI ZENEL CAMI, SERIJE NEVRUS CAMI , ZK 3010, PODGORIE, VRESHTAS
  26. ARTUR MEVLUD MOLLA, SIDORELA EQEREM MOLLA , ZK 3010, PODGORIE, VRESHTAS
  27. MEGLION MEVLUD MOLLA, ELSA VIKTOR MOLLA, OLGERT MEVLUD MOLLA, ERMIRA
  28. EQEREM MOLLA , ZK 3010, PODGORIE, VRESHTAS
  29. MARSEL RAMADAN GALLO, TEUTA FIQIRI GALLO , ZK 2965, PIRG, PIRG
  30. MARSEL RAMADAN GALLO, TEUTA FIQIRI GALLO , ZK 2965, PIRG, PIRG
  31. KONSTRUKSION 93 , ZK 3056, PROGER, PROGER
  32. FESTIM SHEFKI KULLA, ADRIANA RESUL KULLA , ZK 3903, ZEMBLAK, POJAN
  33. SOTIRAQ LEFTER PEPO, VILMA THOMAQ PEPO , ZK 1446, DARDHE, DRENOVE
  34. KONSTRUKSION 93 , ZK 3056, PROGER, PROGER
  35. KONSTRUKSION 93 , ZK 3056, PROGER, PROGER
  36. KONSTRUKSION 93 , ZK 3056, PROGER, PROGER
  37. ILIRJAN SABRI SORRA, VERORE FERAT SORRA, ZK 1310, BULGAREC, QENDER BULGAREC
  38. SAMI SABRI RAVOLLI, HALIFET AVDULLA RAVOLL, ZK 1101, BARC, QENDER BULGAREC
  39. LULEZIM ZARIF RAVOLLI, VALENTINA NAUM RAVOLLI , ZK 1101, BARC, QENDER BULGAREC
  40. DANE TEFIK LIKA, ESMA ASLLAN LIKA , ZK 1101, BARC, QENDER BULGAREC
  41. ENGJELL AVDULLA KADILLI, LULE AVDYL KADILLI , ZK 1310, BULGAREC, QENDER BULGAREC
  42. ARBEN VASIL QELESHI, MIGENA ILO QELESHI , ZK 2275, KRESHPANJ, POJAN
  43. MYZAFER SKENDER COCKA, ELENI SADIK COCKA , ZK 3010, PODGORIE, VRESHTAS
  44. ILIRJAN EQREM LAZE, TEFTA FEHMI LAZE , ZK 3010, PODGORIE, VRESHTAS
  45. ARBEN MYREDIN DITA, ALKETA AGRON DITA, ZYMBYLE SELIM DITA , ZK 8563, L.13, BASHKIA KORCE, KORCE
  46. BLERIM FARI CECO, MUAZESE TAHIR CECO , ZK 3010, PODGORIE, VRESHTAS
  47. JULIKA ALFREDI XAMA, PETRO DEMIRALI XAMA , ZK 3822, VRANISHT, PROGER
  48. REFIK SELAMI POCKA, REFIKO KADRI POCKA , ZK 3010, PODGORIE, VRESHTAS
  49. FEIM DILAVER ADRI , ZK 3010, PODGORIE, VRESHTAS
  50. KOSTANDIN PASKAL LOLI, FROSINA SOTIR LOLI , ZK 1594, ERSEKE, ERSEKE
  51. AKZM , ZK 2369, LAJTHIZE, PUSTEC
  52. LAURANT SEFER KODRA, ELSA MUHAREM KODRA , ZK 1310, BULGAREC, QENDER BULGAREC
  53. ARIAN HYSEN NAKE, BLERTA MEDI NAKE , ZK 2631, RR. DHORI KOTI, KORCE

Faleminderit!

Faleminderit!

DREJTOR

BESA SPAHO