Objektet pa titull dhe oborret në përdorim – Tiranë Rurale 1

DREJTORIA E ASHK TIRANA RURALE 1

Dt. 12.02.2021

SHPALLJE

Drejtoria vendore e ASHK, Tirana Rurale 1 bën afishimin publik për qytetarët, për të cilët kanë nisur procedurat e kalimit në pronësi të objekteve pa titull dhe oborreve në përdorim . Bazuar në ligjin Nr. 20, datë 05.03.2020 “Për përfundimin e proçeseve kalimtare të pronësisë në Republikën e Shqipërise”. ASHK është institucioni i ngarkuar nga ligji për realizimin e procesit të kalimit në pronësi të objekteve pa titull pronësie, të ndërtuara deri në datën 10.08.1991.
Publikimi i planvendosjes së objekteve që po trajtohen nga ASHK bëhet për një periudhë 30 ditore . Bashkëlidhur po ju vendosim në dispozicion planvendosjet e objekteve dhe të truallit funsional të tyre dhe listen emërore.
  1. AGI KONS SH.P.K, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  2. VAIT JONUS PASHA, ZK 3266, FARKE, TIRANE
  3. ERILD SH.P.K, ZK 2460, DAJT, TIRANE
  4. KLODIAN OSMAN MANE, ZK 3266, FARKE, TIRANE
  5. ELVIS BEKTASH BALA, ZK 3550, DAJT, TIRANE
  6. FATMIR, RRUZHDI BEKTASH BALA, ZK 1605, FARKE, TIRANE
  7. BASHKIM, FLOGERT HASAN RRAHMANI, ZK 3081, DAJT, TIRANE
  8. GENTIAN LATIF XHABRAHIMI, ZK 2704, FARKE, TIRANE
  9. NERTILA QEMAL XHABRAHIMI, ZK 2704, FARKE, TIRANE
  10. FERHAT MUHARREM CANIA, ZK 2704, FARKE, TIRANE
  11. SEF HASHIM HYSA, ZK 1605, FARKE, TIRANE
  12. ALTIN PULLUMB COKU, ZK 2735, PETRELE, TIRANE
  13. JEMINE MUHARREM COKU, ZK 2735, PETRELE, TIRANE
  14. HAMID HALIL HODA, ZK 2704, PETRELE, TIRANE
  15. ETMOND XHELAL PASHNJARI, ZK 3266, PETRELE, TIRANE
  16. KAMBER MEHMET XHABRAHIMI, ZK 3266, PETRELE, TIRANE
  17. XHOANA YLLI SULAJ, ZK 2735, PETRELE, TIRANE
  18. BUJAR YMER SINANI, ZK 1605, FARKE, TIRANE
  19. YMER ARIF SINANI, ZK 1605, FARKE, TIRANE
  20. RABIE SELIM ISUFAJ, ZK 3976, DAJT, TIRANE
  21. ANDI, ILIR, KLODIAN, SAMI ISUFAJ, ZK 3976, DAJT, TIRANE
  22. FLATUN FERIK MEHMETAJ, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  23. SONILA QEMAL KOLECI, ZK 1604, DAJT, TIRANE
  24. ARDJAN GANI HAKA, ZK 1604, FARKE, TIRANE
  25. IRMETE SADRI MURRAKU, ZK 3550, FARKE, TIRANE
  26. IBRAHIM HAJREDIN CUKA, ZK 2704, FARKE, TIRANE
  27. ALFRED RAMIZ XIXI, ZK 2529, FARKE, TIRANE
  28. DANJEL XHAVIT SALLAKU, ZK 1170, BERZHITE, TIRANE
  29. DRITAN, GENTIANA, ZK 3976, DAJT, TIRANE
  30. HAKI PETRIT TARJA, ZK 1170, BERZHITE, TIRANE
  31. XHEVDET AVDI SALIU, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  32. GENTIAN XHEVDET SALIU, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  33. SHQIPONJA DODE MEMAJ, ZK 2380, DAJT, TIRANE
  34. FATMIR QEIM XHANI, ZK 3976, DAJT, TIRANE
  35. VANGJEL DHIMITER ADHAMI, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  36. HARIZ ZENEL ASLLANAJ, ZK 1170, BERZHITE, TIRANE
  37. BEHAR SKENDER DEDJA, ZK 2947, PETRELE, TIRANE
  38. EDMOND ABDULLA HAKA, ZK 2735, PETRELE, TIRANE
  39. SALI ABDYL SHIJAKU, ZK 1622, PETRELE, TIRANE
  40. ENTELA TIMO YMERI, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  41. FADIL,ILIR SELE XHINI, ZK 2380, DAJT, TIRANE
  42. IDRIS SEL XHINI, ZK 2380, DAJT, TIRANE
  43. YLBER SH GJINI, ZK 2380, DAJT, TIRANE
  44. SHKELZEN,FADIL SEL XHINI, ZK 2380, DAJT, TIRANE
  45. ARBEN QERIM MEMA, ZK 3266, FARKE, TIRANE
  46. NURIJE FERIT CEKA, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  47. ROZETA MAHMUT CEKA, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  48. ERVIS MAHMUT CEKA, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  49. BUJAR RAMAZAN QERSHORI, ZK 3266, FARKE, TIRANE
  50. DONALD BUJAR QERSHORI, ZK 3267, FARKE, TIRANE
  51. ERGYS BUJAR QERSHORI, ZK 3268, FARKE, TIRANE
  52. IRIDA ISMET BUSHATI, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  53. MENDIM MAHMUT KAMBERI, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  54. KAPLLAN HETEM ZAIMI, ZK 3266, FARKE, TIRANE
  55. RAMIZ RUSTEM ALLMU, ZK 2704, FARKE, TIRANE
  56. KUJTIM MECAN SHKURTAJ, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  57. MUHO FELEK CEPANI, ZK 3266, FARKE, TIRANE
  58. GEZIM,DRINI MUHO CEPANI, ZK 3266, FARKE, TIRANE
  59. ANILA SAU CEPANI, ZK 3266, FARKE, TIRANE
  60. ASTRIT FAIK CELI, ZK 3266, FARKE, TIRANE
  61. MUHAMET KUJTIM BENDO, ZK 2704, FARKE, TIRANE
  62. GEZIM AHMET ILAMAJ, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  63. ARILDA YZEIR ILAMAJ, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  64. BUJAR AHMET ILAMAJ, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  65. JORGJI STEFAN KULE, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  66. ISLAM AHMET ILAMAJ, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  67. VERA RIZA ILAMAJ, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  68. MUHARREM ISMAIL HASUKA, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  69. IDRIZ ISMAIL HASUKA, ZK 1377, ZALL-HERR, TIRANE
  70. QAMILE ISMAIL HASLIKA, ZK 1378, ZALL-HERR, TIRANE
  71. ARBEN ISMAIL HASLIKA, ZK 1379, ZALL-HERR, TIRANE
  72. ARBEN RAMAZAN SHABA, ZK 1605, FARKE, TIRANE
  73. ABEDIN SHYQYRI BEJKOLLARI, ZK 3292, FARKE, TIRANE
  74. ARIAN ZEJNEL ELEZI, ZK 3266, FARKE, TIRANE
  75. NAIM ZEJNEL ELEZI, ZK 3266, FARKE, TIRANE
  76. DRITAN ZEJNEL ELEZI, ZK 3266, FARKE, TIRANE
  77. LULZIM IBRAHIM SHARRA, ZK 3976, DAJT, TIRANE
  78. GENTIAN IBRAHIM SHARRA, ZK 3976, DAJT, TIRANE
  79. KASTRIOT IBRAHIM SHARRA, ZK 3976, DAJT, TIRANE
  80. ERALD IBRAHIM SHARRA, ZK 3976, DAJT, TIRANE
  81. GEZIM SELIM LLUSHA, ZK 3876, ZALL-BASTAR, TIRANE
  82. ERVIS HAMIT LETI, ZK 2704, FARKE, TIRANE
  83. BAHRI XHEVDET FERATI, ZK 1605, FARKE, TIRANE
  84. EDISON KAMBER HASLIKA, ZK 1377, ZALL-HERR, TIRANE
  85. EGLIAN KAMBER HASLIKA, ZK 1377, ZALL-HERR, TIRANE
  86. ARDIAN HAUT MUCA, ZK 3976, DAJT, TIRANE
  87. KUJTIM IDRIZ HOXHA, ZK 2704, FARKE, TIRANE
  88. IDRIZ MEHMET HOXHA, ZK 2704, FARKE, TIRANE

Faleminderit!

DREJTOR

RISENA XHAJA