Drejtoria e Përgjithshme
Adresa :  Rruga Dora D’IstriaTiranë

Kontakt :         
Adresa e email :
ankesa@ashk.gov.al

Drejtori: Elion Semanaj
Adresa :  Tirana Business Park

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Elion.Semanaj @ashk.gov.al

Drejtori: Elira Gogo
Adresa :  Tirana Business Park

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Elira.Gogo @ashk.gov.al

Drejtori: Risena Xhaja
Adresa :  Tirana Business Park

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Risena.Xhaja @ashk.gov.al

Drejtori: Artur Çobani
Adresa :  Tirana Business Park

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Artur.Çobani@ashk.gov.al

Drejtori: Arjon Bistri
Adresa :  Tirana Business Park

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Arjon.Bistri@ashk.gov.al

Drejtori: Elton Elezi
Adresa :  Kavajë

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Elton.Elezi@ashk.gov.al

Drejtori: Rezart Elmazi
Adresa :  Durrës

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Rezart.Elmazi @ashk.gov.al

Drejtori: Agron Çerri
Adresa :  Dibër

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Agron.Çerri@ashk.gov.al

Drejtori: Osiana
Adresa :  Berat

Kontakt :                                   
Adresa e email :

Drejtori: Mariglen Disha
Adresa :  Elbasan

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Mariglen.Disha @ashk.gov.al

Drejtori: Rezar Hazizi
Adresa :  Fier

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Rezar.Hazizi@ashk.gov.al

Drejtori: Ronald Llapushi
Adresa :  Gramsh

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Ronald.Llapushi@ashk.gov.al

Drejtori: Florian Taçi
Adresa :  Gjirokastër

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Florian.Taçi@ashk.gov.al

Drejtori:
Adresa :  Korçë

Kontakt :                                   
Adresa e email :

Drejtori: Luan Minja
Adresa :  Krujë

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Luan.Minja @ashk.gov.al

Drejtori: Fatmir Doksani
Adresa :   Kuçovë

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Fatmir.Doksani@ashk.gov.al

Drejtori: Vladimir Spahiu
Adresa :   Kukës

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Vladimir.Spahiu@ashk.gov.al

Drejtori: Aris Mema
Adresa :   Lezhë

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Aris.Mema@ashk.gov.al

Drejtori: Arben Qalliu
Adresa :  Lushnje

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Arben.Qalliu@ashk.gov.al

Drejtori: Kozeta Stathaj
Adresa :  Tirana Business Park

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Kozeta.Stathaj@ashk.gov.al

Drejtori: Genc Berhani
Adresa :  Shkodër

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Genc.Berhani@ashk.gov.al

Drejtori: Pëllumb Milori
Adresa :  Tepelenë

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Pëllumb.Milori@ashk.gov.al

Drejtori: Klodian Troci
Adresa :  Vlorë

Kontakt :                                   
Adresa e email :
Klodian.Troci@ashk.gov.al

Drejtori:
Adresa :  

Kontakt :                                   
Adresa e email :